Powstanie zdjęcia to nie tylko naciśnięcie spustu migawki. To proces, na który składa się odpowiednie ustawienie parametrów aparatu i obiektywu. Zadbanie o najbardziej optymalne oświetlenie. Zadbanie o otoczenie, jakim jest tło i dodatki. Właściwe ustawienie modela i wykadrowanie ujęcia. Wyczucie chwili. 

 

     Wynikiem tego, co zarejestruje aparat, jest zapis cyfrowego pliku, który przechodzi następnie proces tzw. postprodukcji. To wówczas fotograf nadaje zdjęciu właściwy tylko jemu, autorski wygląd. 

 

     Zwieńczeniem mojej pracy jest wydrukowana fotografia, która pięknie zapakowana, trafia do rodzinnego albumu lub na ścianę domowego zacisza. 

Zapraszam przed mój obiektyw - podaruję Ci piękne wspomnienia.

       Dziękuję, że pozwalasz mi się zabrać w świat pięknych ujęć malowanych światlem.

STUDIO FOTOGRAFICZNE 

Fotograf-Gostynin-fotograf-gostynin-studio-fotograficzne-sesje-zdjeciowe

    Nazywam się Agata Bogunia. Pochodzę z malowniczo położonego Gostynina. To tam, będąc małą dziewczynką, wykonywałam swoje pierwsze zdjęcia aparatem na kliszę. Wywołane przez rodziców, wciąż znajdują się w rodzinnym albumie. Dzięki nim pamiętam, jak wówczas wyglądało otoczenie, w którym dorastałam. Taka jest moc fotografii i za to cenię ja najbardziej   Sztuka zawsze była obecna w moim życiu. I zawsze myślałam, że dorosłe życie zwiążę bardziej z muzyką niż inną jej dziedziną. I chociaż przez moją edukację i doświadczenie przewinęło się kilka różnorodnych profesji - o czym niejednokrotnie rozmawiamy z Klientami podczas sesji - to fotografia stała się zawodem życia.     Moimi wiernymi modelami są moje wspaniałe dzieci. To wraz z nimi odkrywam nowe plenery, testuję ustawienia świateł w studiu, sprawdzam funkcjonalność nowych rekwizytów. A do tego wszystkiego logistycznie i technicznie wspiera mnie ukochany mąż.

Fotograf Białystok
Fotograf Białystok
Fotograf Białystok

     Pragnę, by moje fotografie trafiające w ręce Klientów, stanowiły dla nich ważny zapis pewnego etapu ich życia. Miło jest zasiąść na kanapie przy okazji rodzinnego spotkania i przejrzeć album ze zdjęciami. Powspominać. Poczuć emocje, jakie kiedyś nam towarzyszyły: jak zostaliśmy pasowani na ucznia, jak otrzymaliśmy dyplom ukończenia studiów, jak urodziło się nasze dziecko i kiedy skończyło pierwszy rok życia... 

       Takich pięknych i ważnych momentów w życiu każdego z nas jest wiele. Warto zadbać o ich odpowiednią oprawę, by były piękne i na zawsze ożywały w naszej pamięci. Właśnie dzięki zachowanym fotografiom.